Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Çekimlerde en yeni cihazlar ve teknolojik donanıma sahip ekipmanlar ile prodüksiyon hizmetlerinin başarısını üst düzeye çıkarıyoruz. Çekimler sırasında kullandığımız drone çekim ile havadan detaylı ve görsel açıdan estetik bir görüntü yakalıyoruz.

Albatros Medya olarak Ürün Filmi  projelerimizde en yeni, en iyi ve en kreatif çalışmalar yapmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Ürününüzün hedef kitlesine uygun bir tanıtım filmi çalışması yaparak doğru kitleye doğru reklamı ulaştırırız. Ürününüzün reklamına sanatımızı da kattığımızda çalışmalarımız sadece müşteri odaklı kalmamış izlenilebilir bir değer oluşturmaktadır. Herkesin sevdiği bıkmadığı reklamlar kalitesinde işler yaparak ürününüzü en üst seviyeye çıkarıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalarımızda daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, hedef kitle doğrultusunda izleyici kitleye yepyeni ve özgün bir Ürün Filmi  sunuyoruz.

Ziyaretçilerinizi web sitenize koyabileceğimiz, mobil uyumlu sanal tur ile mekanınızdaymış gibi yürüyerek kolaylıkla gezdirebilirsiniz. Kat planı, kroki veya harita ekleyerek sahneler arasında gezmek ve sahnelerde önem taşıyan bilgileri video, fotoğraf ve yazı ile vurgulamak çok kolaydır.

Otel, hastane, klinik, kafe, restoran, eğlence ve showroom alanları için en etkili tanıtım yöntemi sanal tur

Mekan fotoğraf/video çekimi hizmetini genel olarak Oteller, Fabrikalar, Ofisler, İnşaat Firmaları ve Mimarlar almaktadır. Bizimde örnek mekan çekimlerimiz arasında inşaattan Otele kadar örnek fotoğraflar yer almaktadır.

Düğün öncesi dış çekim ve özel gün fotoğraf hizmeti, yaşadığınız mutlu anları geleceğe taşımaktan mutluluk duyarız. Evlilik gününüzde deneyimli ve tecrübeli ekibimizin güzel anlarınızı fotoğraflamak için hazır olacaklar. En güzel manzara eşliğinde, fotoğraflarınızın mükemmel bir sanat eseri olması için yaratıcılıklarımızı kullanacağız. Estetik konseptlerle fotoğrafların konuşması ve daha anlamlı bir kompozisyonun meydana gelmesi sağlanacak. Memnun kalacağınız fotoğraf çekimi çalışmaları, sadece bir güne sığan evlilik gününü, tüm ömre sığdırmanızı sağlayacak eşsiz fotoğrafların size sunulmasıyla tamamlanacaktır.