Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Hizmetleri

Google Ads  reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi; hedef kitlenize, kontrol edilebilen, ölçülebilen, verimli ve sonuç odaklı reklamlar ile tanıtabilirsiniz. Google Ads stratejinizi, reklam harcamalarınızın getirisi (ROAS) doğrultusunda yapılandırıp iyileştirerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.

İşletmenizin, haritalarda yer alması için firmanızı Google haritalarına kayıt ediyoruz. İşletmenizin hizmet alanı, adresi, çalışma saatleri, iletişim numarası, randevu adresi, fotoğrafları ve potansiyel müşterilerinizin merak ettiği soruların yanıtını bulacağı soru-cevap alanları başta olmak üzere tüm detayların yer aldığı Google haritalarda görünür olmak ve birden fazla lokasyonda yapacağınız işlemleri tek bir alandan yönetmek için bizimle hemen iletişime geçebilir, dijital harita uzmanlarımızdan sürece dair detayları öğrenebilirsiniz

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from repetition, injected humour, or non-characteristic words etc.

Influencer’ları iyi tanıyan ve markaya uygun projeler ile doğru influencer’ları buluşturan ajanslar, markaları doğru çalışmalara yönlendirmektedir. Markanın influencer ile birebir çalışmasının riski ise influencer’ın çalışmadan vazgeçmesi durumunda markanın, yerine hızlı bir şekilde ikame edememesi ve kaybettiği sonuçları telafi edememesi olabilir. Hem sundukları self servis platformu hem de influencer marketing ajansı hizmetleri için Albatros Medya’yı inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya iletişimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğunuz iletişim anlamını taşır. Bu süreçlerin bilinçli ve etkili biçimde yönetilmesi işine sosyal medya yönetiminizi üstleniyoruz.

Milyarlarca Kullanıcı, 2. En Büyük Arama Motorunda!
Ekonomik Bütçelerle YouTube Reklamları Verin, Yeni Müşteriler Kazanın!

Pazarlama iletişiminde hayati öneme sahip bir bölüm. Reklam mesajı oluşturulduktan sonra, mesajı, ilgili tüketiciye mesaja en açık olduğu anda, en optimum erişim maliyeti ile iletiyoruz.

Profesyonel SEO Danışmanlığı ile Google’da Sizi Google’da Görünür Hale Getiriyoruz.